Třívrstvé dřevěné podlahy


Třívrstvé dřevěné podlahy vynikají svými jedinečnými vlastnostmi, a stylem provedení. Zvolíte-li třívrstvé dřevěné podlahy do Vašeho interiéru, splníte si sen o dokonalém bydlení. Třívrstvé dřevěné podlahy poskytují komfort na celý život a lze je koupit za jedinečnou cenu. Nechte se obejmout teplem a pohodlím Vašeho domova. Podlahy jsou vyráběny z vysoce kvalitního přírodního materiálu, jsou antialergické, snadno se zdržují a jsou vhodné i pro podlahové vytápění. Vyberte si dřevinu a odstín podle Vašich představ a začněte bydlet.
 

Classic 5050 Edition 1 Edition1

Řada Classic

představuje nadčasovou eleganci a ukazuje, že dokonce i klasiku lze vždy interpretovat novým způsobem. Podlahy z této kolekce nabízejí, nezávisle na módě a díky své přirozené kráse, dlouhodobý stabilní základ pro exkluzivní vybavení v souladu s různými styly od klasického až po moderní. 

Řada Trendtime

nabízí velký počet formátů a vzhledů jemného dřeva. V současné době jsou zvláště moderní kartáčované povrchy, povrchy se speciální strukturou a strukturou hrubého řezu, které sledují trend přirozeného a klasického vzhledu. Nová prkna vyrobená z historického starého dřeva, jelikož ušlechtilé známky věku a zralosti ukazují přetrvávající krásu dřeva, jako přírodního materiálu, která dodává charisma moderním loftům.

Řada Edition 1

pro tuto kolekci podlah vytvořil špičkový designér a architekt Matteo Thun unikátní podlahy z reálného dubového a ořechového dřeva exkluzivně pro PARADOR. Thunovy kreace jsou fascinující mimořádnou estetikou dřeva, která lichotí materiálu díky využití zvláštní olejované povrchové úpravy. 


Trendtime 1

Třívrstvá dřevěná podlaha Trendtime 1 která symbolizuje současný moderní design podlahy, nabízí široké možnosti designu. 
Rozměry: 13 x 130 x 2010 mm

Trendtime 3

Třívrstvá dřevěná podlaha Trendtime 3 která symbolizuje současný moderní design podlahy v kombinaci s klasickou pokládkou rybí kost.
Rozměry: 10,5 x 95 x 570 mm

Trendtime 4

Třívrstvá dřevěná podlaha Trendtime 4 která symbolizuje současný moderní design podlahy v kombinaci s provedením v selském vzoru.
Rozměry: 13 x 130 x 2010 mm 


Trendtime 6

Třívrstvá dřevěná podlaha Trendtime 6 která symbolizuje současný moderní design podlahy v kombinaci s provedením v selském vzoru.
Rozměry: 13 x 185 x 2200 mm 

ECO Balance

Nová kolekce třívrstvých dřevěných podlah spojující nadčasové přírodní dekory a šetrné zacházení s přírodními zdroji. 

Rozměry: 13 x 185 x 2200 mm

Trendtime 8

Třívrstvá dřevěná podlaha Trendtime 8 Podlaha se vyznačuje exkluzivním provedením povrchu ručních škrábáním a ručním hoblováním
Rozměry: 15 x 190 x 1882 mm